Informacje dla placówek medycznych

Zapraszamy do współpracy w zakresie badań laboratoryjnych placówki medyczne.

 

Firma VPP Group specjalizuje się w obsłudze punktów pobrań krwi w placówkach medycznych (NZOZ-ach, Grupowych Praktykach Lekarskich, Indywidualnych Praktykach Lekarskich). Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie badań analitycznych dla Państwa przychodni i jej pacjentów.

 

Zapewniamy elektroniczny przepływ dokumentacji badań (skierowanie na badania, wyniki badań), dostęp do wyników on-line. Oferujemy możliwość dostosowania naszego elektronicznego systemu obsługi punktu pobrań do większości dostępnych na rynku programów do obsługi przychodni tak aby zlecanie badań i odbiór wyników drogą elektroniczną odbywało się bezpośrednio z poziomu programu do obsługi przychodni.

 

Dla każdego naszego kontrahenta przygotowujemy INDYWIDUALNĄ ofertę cenową na badania oraz określamy charakterystyczny zakres współpracy.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź naszą ofertę.

Polecamy firmę VPP Group jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług laboratoryjnych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma zapewnia możliwość odczytu wyników badań natychmiast po ich wykonaniu poprzez internet a dodatkowo są dostarczane w formie drukowanej. Występuje również z propozycjami cen rabatowych na niektóre pakiety badań. W związku z powyższym możemy polecić firmę VPP Group jako godnego zaufania partnera w dziedzinie usług laboratoryjnych.
ANNA ZAJĄC – Kierownik ZakładuGPL POZ "Medicus" Stronie Śląskie
Polecam firmę VPP Group obsługującą placówki medyczne w zakresie badań laboratoryjnych. Korzystam z usług tej firmy już prawie 2 lata i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy. Firma VPP Group gwarantuje najwyższej jakości standardy zarówno na płaszczyźnie obsługi i kontaktu z placówką medyczną jak i samej obsługi naszych pacjentów. Wyniki badań dostarczane są regularnie i na czas (zarówno w wersji drukowanej jak i elektronicznej), również jakość wyników nie budzi żadnych zastrzeżeń. Firma zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny personel medyczny. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów organizując regularnie promocyjne oferty na badania płatne przez pacjenta i udzielając atrakcyjnych rabatów. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę VPP Group do współpracy innym podmiotom medycznym.
Józef Jarosz – DyrektorNZOZ Przychodnia Rodzinna Oława
It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English.
Anda AdamSenior Doctor